fbpx

Wspólnie zatroszczmy się o Twój uśmiech

Jaką szczoteczkę soniczną wybrać?

Jaką szczoteczkę soniczną wybrać?

Wybór szczoteczki sonicznej jest bardzo istotny, gdyż to na jaką szczoteczkę się zdecydujesz, będzie mieć bezpośrednio wpływ na Twoje uzębienie – zdrowie i czystość zębów oraz dziąseł. Szczoteczki soniczne cieszą się coraz większą popularnością ich wybór jest szeroki, dzięki czemu masz możliwość precyzyjnego dopasowania modelu do swoich potrzeb.

Jaką szczoteczkę soniczną wybrać?

Czym kierować się przy wyborze szczoteczki sonicznej?

Na rynku obecnie jest wiele szczoteczek, więc odpowiedź na pytanie, jaką szczoteczkę soniczną wybrać, wymaga zastanowienia się. Wybór na pewno nie jest łatwy, dlatego ważne jest, by zwrócić uwagę na parametry danej szczoteczki, które zdecydowanie pozwolą Ci podjąć właściwą decyzję.

Przede wszystkim powinieneś zastanowić się, czy Twoje zęby są wrażliwe, czy masz problemy ze stanami zapalnymi i kamieniem nazębnym. Najlepsze szczoteczki soniczne w zależności od modelu posiadają różne funkcje. Właśnie dlatego przy zakupie szczoteczki sonicznej do zębów zwróć uwagę na:

  • szybkość – wpływa na dokładność czyszczenia oraz jego efekt. Szczoteczka soniczna, która potrafi wykonać więcej ruchów w określonym czasie, zdecydowanie lepiej usuwa płytkę bakteryjną, osad i przebarwienia
  • tryby pracy – mogą być różne i mieć określone funkcje, dlatego tak ważne jest, abyś wiedział, czego potrzebujesz. Najpopularniejsze tryby to wybielający, delikatny i masujący. Jeśli stawiasz na białe zęby, wówczas sięgniesz, po te z trybem wybielającym, natomiast jeśli masz wrażliwe dziąsła, to szczoteczka soniczna, którą wybierzesz powinna mieć w swoich opcjach program gum care.
  • czas pracy szczoteczki po naładowaniu baterii – niektóre z modeli posiadają baterie które pracują ponad 5 tygodniu przy regularnym używaniu, natomiast niektóre potrafią pracować bez ładowania nawet do 10 tygodni. Jeżeli często podróżujesz lub ze szczoteczki korzysta więcej osób, powinieneś wziąć to pod uwagę.

Jeżeli dokładnie przeanalizujesz dostępne parametry i faktyczne potrzeby Twoich zębów – z pewnością będziesz pewny, po jaką szczoteczkę soniczną sięgnąć.

Oravio – polskie szczoteczki soniczne

Oravio oferuje szeroki wybór szczoteczek, dzięki czemu masz możliwość wybrać tę, która spełni wszystkie Twoje potrzeby. W rankingu szczoteczek sonicznych zdecydowanie wygrywa polska szczoteczka soniczna Oravio Falcon. Posiada aż trzy tryby pracy oraz trzy intensywności trybu. Może pracować do 60 dni na jednym ładowaniu baterii, zapewniając Ci zdrowy i świeży uśmiech. To szczoteczka soniczna, która będzie równie idealna dla wrażliwych dziąseł, a także sprawdzi się do protez zębowych czy aparatów ortodontycznych. Świetnie także poradzi sobie z kamieniem nazębnym. Oravio w swojej ofercie posiada także inne niezawodne szczoteczki, które mają różne tryby pracy oraz szybkości. Możesz z łatwością dobrać odpowiednią szczoteczkę soniczną dla swoich zębów i cieszyć się z jej użytkowania.

Kupując u nas możesz liczyć

Dostawa 24h

Zamów dzisiaj, a
szczoteczka dotrze do
Ciebie nawet jutro

14 dni na zwrot

Jeśli produkt nie spełni
Twoich oczekiwań - możesz
go bezpiecznie zwrócić

2 lata gwarancji

Otrzymasz pełen komfort -
aż przez 24 miesiące!

Bezpieczeństwo

Posiadamy certyfikat SSL,
dzięki któremu Twoje
zakupy są w pełni bezpieczne